Voditelj Akademije - Bosna

Enpal B.V. • Bijeljina

  • Vollzeit

Bijeljina

ab sofort

Naš cilj je solarni sistem na svakom krovu, uređaj za pohranu energije u svakoj kući i električni automobil u svakoj garaži. Kako to postižemo? Enpal olakšava korištenje solarne energije: iznajmljujemo solarne sisteme, uređaje za pohranu energije i zidne punjače po sveukupnoj cijeni, nadopunjene jeftinom tarifom za zelenu energiju, i inteligentno povezane u integrisanom cjelovitom rješenju.

Na putu da postanemo najveća energetska kompanija u Evropi, tek smo na početku. Zbog toga tražimo talentovane ljude koji će nas pratiti na ovom putovanju, ostaviti svoj trag i slaviti uspjehe zajedno s nama. U Enpalu ćete pronaći dinamično radno okruženje, kao i prostor za lični i profesionalni razvoj te efikasno korištenje svojih snaga.

Kao prvi zeleni jednorog u Njemačkoj i najbrže rastuća energetska kompanija u Evropi (Rangiranje FT1000 2022. godine prema Financial Timesu i Statisti), nastavljamo sa našom misijom zelene energije za sve. Budite dio ove uspješne priče i zajedno s nama promijenite svijet!

Deine Aufgaben

  • Odgovornost za koordinaciju i operativno upravljanje akademijom
  • Pokretanje konceptualnog razvoja akademije i planova obuke
  • Praćenje KPI-ova za redovno izvještavanje, kontinuirano poboljšanje procesa u akademiji i postizanje ciljeva
  • Implementacija, standardizacija i optimizacija procesnih tokova u akademiji
  • Vođenje, podrška i razvoj trenera i polaznika
  • Razmjena informacija između akademije i matične kompanije u Njemačkoj
  • Koordinacija nesmetanog operativnog toka kao kontakt osoba za lokalne pružaoce usluga
  • Predstavljanje Enpala i njegovih vrijednosti eksterno u Bosni i Hercegovini

Dein Profil

  • Relevantno profesionalno i tehničko iskustvo u tehničkoj industriji, poželjno s poznavanjem solarnog sektora
  • Višegodišnje iskustvo u vođenju, na primjer, u upravljanju građevinskim projektima ili sličnim pozicijama
  • Iskustvo u obuci i daljnjem razvoju zaposlenika
  • Sposobnost preuzimanja odgovornosti i vođenje kao uzor kao voditelj obuke, sposobnost rada s radošću i uvjerljivošću u radu s odraslima svih dobnih skupina
  • Korisničko poznavanje MS Office / ERP sistema
  • Sposobnost vođenja konstruktivnih razgovora, održavanje kulture pružanja povratnih informacija i provođenje mjera razvoja za zaposlene
  • Morate govoriti bosanski na nivou maternjeg jezika i njemački barem na nivou B2

Weitere Informationen

Naša filozofija:

  • Zelena u srži - Oblikujte revoluciju solarne energije u Evropi, radeći s velikom njemačkom kompanijom.
  • Zelena je za sve - Doprinijeti tome da obnovljiva energija bude dostupna svima, odmah i bez rizika. Sunce sja širom svijeta - U Enpalu ćete pronaći visoko motivisani i raznovrsni tim, sa preko 65 različitih nacionalnosti.
  • Najbolje od oba svijeta - Uživajte u prednostima koje očekujete od startapa, koje nudi velika kompanija sposobna da ispuni svoja obećanja.
  • Bez grešaka, nema napretka - Podstičemo kulturu povratnih informacija i rastemo s vašim doprinosom, učeći iz grešaka. Oni koji se ne usude, ne pobjeđuju.
  • Radite s najboljima u industriji i rastite s nama - ima mjesta za vaše ideje.
  • Sve je moguće - tražimo inovatore, ne mašine. Ako imate ideju, Enpal vam omogućuje da je demonstrirate, razvijate i razvijete.

U Enpalu smo ponosni na raznolikost našeg tima. Odluke se ne donose na osnovu boje kože, religije ili vjerskog vjerovanja, etničkog ili nacionalnog porijekla, nacionalnosti, rodnog identiteta, seksualne orijentacije, invaliditeta ili dobi, ni tokom regrutacije ni tokom zapošljavanja. Enpal se zalaže za sigurno radno okruženje i djeluje protiv diskriminacije i zlostavljanja bilo koje vrste.

WAS WIR DIR BIETEN

Unbefristeter Vertrag

Attraktives Gehalt und Altersvorsorge

Überstundenausgleich

Gesundheitsvorsorge

Ein tolles Team und ein familiäres Unternehmen

Betriebsfeste, Sommerfeste, Weihnachtsfeiern und mehr

Videos
Wir glauben, dass erneuerbare Energien der Schlüssel sind, um unsere Umwelt zu schützen und die Lebensqualität von Millionen von Menschen weltweit zu verbessern. Wie das aussehen kann, seht ihr hier!

WER WIR SIND

Die Enpal Montage GmbH als unabhängige Montagegesellschaft unterstützt Enpal bei der technischen Umsetzung und dem Bau der Solaranlagen. Durch die enge Zusammenarbeit und mit mehr als 800 eigenen Monteur:innen und Elektriker:innen verfolgen wir gemeinsam das Ziel, bis zum Ende des Jahrzehnts eine Million Haushalte mit eigenen Solaranlagen auszustatten.

Erfahrungsberichte
Mohammed
Mohammed
Teamleiter

Als ich vor über einem Jahr bei Enpal angefangen habe, hatte ich zum ersten Mal das Gefühl, etwas Sinnvolles mit Zukunftsperspektive zu tun. Ich wurde mit offenen Armen empfangen und angeleitet. Mir wurde die Chance gegeben, mich zu beweisen und Karriere zu machen, in einem Unternehmen, das Deutschland eine nachhaltige Zukunft ermöglicht.

Klingt interessant?